نتایج جستجو برای عبارت :

(نکته مهم درباره محسن بن علی و فاطمه سلام الله علیهم)

محسن علیه السلامچند نکته مهم در باب محسن بن" فاطمه و علی " که مورد غفلت قرار گرفته است 
1_ محسن تنها فرزند علی و فاطمه (علیهمالسلام)است که نطفه اش در مکه و در جوار کعبه بسته شد.  
اثبات :
"در جریان حجه الوداع حضرت امیر المومنین سلام الله علیه در یمن بود و حضرت فاطمه زهرا(س) همراه پیامبر اکرم(ص) جهت ادای مناسک حج به مکه مشرف شده بودند و حضرت امیر المومنین(ع) از یمن به مکه تشریف آوردند تا حج را به جای آوردند و در آن جا به پیامبر اکرم(ص) و حضرت فاطمه(س) مل
خبر پیامبر صلی الله علیه و آله از غصب فدک و خلافت و شهادت حضرت زهرا و محسن علیهما السلام
عن ابو مخنف لوط بن یحیى عن أبی عبد اللّه الصادق علیه السّلام: قال النبی صلّى اللّه علیه و آله: اعلم یا علی، إنی ارتحل عن هذه الدنیا الدنیّة، فینسی الأمة ما یجب علیهم من حقی، و أول من یخاصمك أبو بكر و عمر؛ فإنه یأخذ كتاب فدك و یضرب برجله على بطن فاطمة علیها السلام، فیسقط المحسن علیه السلام. ثم یجعلون الحبل فی عنقك و یأتون بك إلى المسجد فیقول: بایع لی و إلا أق
سندی دیگر بر سقط حضرت محسن سلام الله علیه به تصریح عالم اهل تسنن
صفوری عالم اهل تسنن در کتاب المحاسن المجتمعة، در ذکر اولاد حضرت امیر المومنین سلام الله علیه از حضرت زهرا سلام الله علیها، به سقط حضرت محسن سلام الله علیه اذعان می‌کند.
المحاسن المجتمعة، تالیف صفوری، نسخه خطی
علت نام گذاری حضرت زهرا سلام الله علیها به فاطمه
شیخ طوسی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
٥٧١ / ١٨ ـ وبهذا الاسناد ، قال : قال رسول الله صلى الله علیه وآله : إنما سمیت ابنتی فاطمة لان الله ( عز وجل ) فطمها وفطم من أحبها من النار.
رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمودند: دخترم را فاطمه نامیدم زیرا که خداوند او و دوستدارانش را از آتش جهنم دور کرده است.
الامالی، تالیف شیخ طوسی، مجلس ۱۱، حدیث ۱۸، صفحه ۲۹۴، چاپ دار الثقافة
روز شنبه شانزدهم آذرماه مراسمی به مناسبت رحلت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها برگزار گردید.
دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی جعفری نکاتی درخصوص شخصیت فوالعاده حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها بیان نمودند و درادامه احادیثی درخصوص ثواب زیارت با معرفت حضرت فاطمه معصومه بیان کردند و

علت نامگذاری حضرت زهرا سلام الله علیها به فاطمه (به روایت اهل سنت عمری)
جوینی و حاکم نیشابوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری روایت کرده‌اند:
و أخبرنی المشایخ إمام الدین یحیى بن الحسین بن عبد الكریم، و بدر الدین محمد بن عبد الرزاق بن أبی بكر، و نجم الدین عبد الغفّار بن عبد الكریم بن عبد الغفّار، و الشیخ علاء الدین محمد بن أبی بكر ابن محمد الطاوسی و أحمد بن محمد ابن محمد بن مذكویه رحمهم اللّه إجازة بروایتهم عن الإمام عزّ الدین عبد الرحمن ابن المعا
با سلام به اطلاع می رساند به مناسبت فرا رسیدن دهه فاطمیه و ایام شهادت دخت گرامی پیامبر اعظم صلی الله و علیه و آله و سلم حضرت فاطمه سلام الله علیها در مسجد جامع مراسم عزاداری از طرف برادر عباس بهمنی (عباس حاج یدالله) از امشب به مدت پنج شب برگزار می گردد.
سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام س
علت شهادت حضرت زهرا علیها السلام در کلام علامه محمد تقی مجلسی قدس سره
ایشان در مورد علت شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها می‌نویسند:
و شهادتها صلوات الله علیها كانت من ضرب عمر علیه اللعنة الباب على بطنها عند إرادة أمیر المؤمنین لبیعة أبی بكر لعنه الله و ضرب قنفذ غلام عمر، السوط علیها بإذنه و الحكایة مشهورة عند العامة و الخاصة و مفصلة فی كتاب لسلیم بن قیس الهلالی و سقط بالضرب غلام كان اسمه محسن‏ و هو مذكور فی ارشاد المفید رضی الله عنه.
و سبب ش

قال النبی(ص):  «اول شخص تدخل الجنه فاطمه»
پیامبر اکرم(ص) فرمودند :  « اولین کسی که داخل بهشت میشود فاطمه(س) است»
« بحارالانوار ج ۴۳ ص ۴۴ »
.
.
حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها « از دنیای شما سه چیز محبوب من است:1) تلاوت قرآن2) نگاه به چهره رسول خدا3) انفاق در راه خدا »..رفتی تو و زینبت ز غم می سوزدآتش ز نوایش به دلم افروزداین خانه عزاخانه شود بار دگرهرگاه نگاه خود به در می دوزد...
.
شهادت شهیده راه ولایت 
حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تسلیت باد 
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تک تک دوستداران محسن یگانه عزیز
این وبلاگ توسط یکی از علاقمندان و طرفداران محسن یگانه ایجاد میشود و هدف آن کمک به دنیای وب و بیشتر وب فارسی در جهت تولید محتوای کامل پیرامون موضوع وبلاگ که همان خواننده محبوبم یعنی محسن یگانه میباشد.
امیدواریم بتوانیم مطالبی مفیدی را در این باره منتشر کنیم...
بإسمک الأعظم

پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله) فرمود : دخترم از این جهت « فاطمه » نامیده شده که خداوند او و دوستانش را از آتش جهنم رهایى بخشیده است .نام : فاطمه بنت محمد .کنیه : ام‏ابیها و ام ‏النّبى (صلی الله علیه واله) .القاب : صدیقه ، مبارکه ، طاهره ، راضیه ، مرضیه ، زکیّه ، محدّثه و بتول .مشهور ترین لقب آن حضرت « زهرا » است .تاریخ ولادت : بیستم جمادى الآخره سال پنجم بعثت .برخى سال تولد آن حضرت را ، دوم بعثت و برخى دیگر پنج سال قبل از بعثت پیامبر (صل
در وصف تو باید تأمل کرد
شاید کمی را دستیابی کرد
"آن قدر بخشیدی که دستانت
بخشندگی را هم هوایی کرد"
آن قدر خوبی و عزیزی که
باید کفن را هم برایت آسمانی کرد
آن قدر داغت سخت و مشکل بود
سال عروجت، سال غم ها کرد
آن قدر بعدت فاطمه (سلام الله علیها) تابید
زهرات (سلام الله علیها) را، امّ ابیها کرد

حقیقت شب قدر را حضرت فاطمه سلام الله علیها دانسته اند...!1
فاطمه ای که مرکز ثقل است ما بین اَبیها، بَعَلها و بَنیها ...!
 قرآن را در شب قدر نازل کرده اند ...
و چه شگفت است که بگوییم امامت و ولایت را در فاطمه نازل کرده اند ...!
یا بهتر که بگوییم در وجودش به ودیعه نهاده اند ...!
و چه تقارن عجیبی در این شب هاست ...!
تقارن شکافته شدن سَر قرآن ناطق و شهادتش با لیلة القدرمان ، فاطمه سلام الله علیها ...!!!
نشانی از ولایت و امامت امیرالمومنین علی علیه السلام ...!
و س
آیه ی ۱۸۵ سوره بقره
شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ.  
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همراهان گرانقدر
 احتراماباتحیت و آرزوی توفیق روزافزون برای شما نیکوکاران بزرگوار به استحضار می رساند درنظراست سفره احسان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها درشبهای ماه مبارک رمضان ( هرشب وبه همراه بسته افطاری) گسترده شودلذا ازشما بزرگواران تقاضا مندم درخصوص 
_ خدمت دراین سفره احسان_تامین منابع مالی  _تعین تعدادموردنیاز برای استفاده مددجوی
وقتی که حتی عایشه بیشتر از پیامبر اهل سنت عمری می‌فهمد!!!
ابن قتیبه دینوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
قالت یا بنی أبلغ عمر سلامی و قل له : لا تدع أمة محمد بلا راع ، إستخلف علیهم و لا تدعهم بعدك هملا ، فإنی أخشی علیهم الفتنة .
عایشه به عبد الله بن عمر گفت: به عمر سلام برسان و بگو امت محمد (صلی الله علیه و آله) را بدون چوپان رها مكن و كسى را به عنوان جانشین تعیین نما، چون واهمه آن دارم كه آنان گرفتار فتنه گردند.
الامامة و السیاسة، تالیف ابن
تصوف در کلام آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی
مرحوم آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی در پاسخ پرسشی در مورد تصوف می‌نویسد:
التصوف مسلك منحرف من خط أهل البیت علیهم السلام بل قدر صدر من بعض المتصوفین أقوال وأعمال تخالف المعتقدات الإسلامیة وتتنافی مع الأحكام الإلهیة، وهناك العدید من الروایات الواردة من الأئمة علیهم السلام فی ذمّ المتصوفین وإن شأنهم المكر والخداع والریاء والعجب.
تصوف مسلکی منحرف از راه اهل بیت علیهم السلام است، بلکه از بعضی م
أَبُو سَعِیدٍ الْخُدْرِیُّ قَالَ‏: «کَانَتْ فَاطِمَةُ مِنْ أَعَزِّ النَّاسِ عَلَى رَسُولِ اللَّهِ فَدَخَلَ عَلَیْهَا یَوْماً وَ هِیَ تُصَلِّی فَسَمِعَتْ کَلَامَ رَسُولِ اللَّهِ فِی رَحْلِهَا فَقَطَعَتْ صَلَاتَهَا وَ خَرَجَتْ مِنَ الْمُصَلَّى فَسَلَّمَتْ عَلَیْهِ فَمَسَحَ یَدَهُ عَلَى رَأْسِهَا وَ قَالَ: یَا بُنَیَّةُ کَیْفَ أَمْسَیْتِ رَحِمَکِ اللَّهِ عَشِّینَا غَفَرَ اللَّهُ لَکِ وَ قَدْ فَعَلَ‏.»(۱)
ترجمه:
ابو سعید خدرى گوی
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
یا حجه بن الحسن العسکری
تسلیت عرض مینمایم
وفات
حضرت آیت الله سید محمد محسن حسینی طهرانی را
آقا جان روز بروز تنهاتر ، آقاجان چرا با درخواست حضرت آیت‌الله العظمی...برای آمدن ، برکات هم کم کم می روند...
روز بروز بدتر شد و میشود 
آقا جان ...
جایگاه والای حضرت زهرا(سلام الله علیها) نزد پیامبر(صلی الله علیه و آله)
درباره‌ی فاطمه‌ی زهرا سلام‌اللَّه‌علیها، هرچه بگوییم، کم گفته‌ایم و حقیقتاً نمی‌دانیم که چه باید بگوییم و چه باید بیندیشیم. به قدری ابعاد وجود این انسیّه‌ی حوراء، این روح مجرّد و این خلاصه‌ی نبوّت و ولایت برای ما پهناور و بی‌پایان و درک ناشدنی است که حقیقتاً متحیّر می‌مانیم. می‌دانید که همزمانی و هم‌عصری از عواملی است که مانع از شناختِ درستِ شخصیتها می‌شود. ست
دلم میخواهد گریه شوم، اشک شوم و زمین مرا ببلعد.و غربت پسر فاطمه سلام الله علیها ای کاش یک روز مرا بکشد. مهجوری دین و غلبه سنت های جاهلی، داری است که یارای از پای انداختن آدمی را خواهد داشت. باورهایی که لابه لاهای رسم و رسومات به لجن کشیده شده و متعفن یک روز گندشان در می آید.التماس دعاوالی الله ترجع الامور...
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز 
یا اباصالح المهدی
یا ابافاضل ادرکنی ولا تهلکنی
با شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ،میدان برای عایشه و نقل احادیث از پیامبر رحمت صل الله علیه و آله وسلم باز شد بدون اینکه کسی بتواند از او ایراد بگیرد
با شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا تمام زنان جامعه به انزوا کشیده شدند
و تمام صحابه فهمیدند که ناموسشان مانند ناموس پیامبر رحمت و امیرالمومنین علی علیه السلام از شر عمر و کودتاگران سقیفه ایمن نیست
انتقام حضرت امام زمان سلام الله علیه از قاتلین حضرت زهرا سلام الله علیها
ای منتظران، او می‌آید و به عهدش عمل می‌کند ...
طبری شیعی رضوان الله علیه روایت کرده است که امام باقر علیه السلام فرمودند:
ثم یدخل المسجد فینقض الحائط حتى یضعه إلى الارض، ثم یخرج الازرق وزریق غضین طریین، یكلمهما فیجیبانه، فیرتاب عند ذلك المبطلون، فیقولون: یكلم الموتى ؟ ! فیقتل منهم خمسمائة مرتاب فی جوف المسجد، ثم یحرقهما بالحطب الذی جمعاه لیحرقا به علیا وفاطمة والحسن
یامن له الدنیاوالأخره

قرآن مجید که کلام راستین خداست و در نهایت اتقان و درستی
قرار دارد، بی هیچ شک و شائبه ای بازگوکننده حقایقی است که ذهن بشری از نیل
به بسیاری از آنها، عاجز و ناتوان است. فاطمه زهرا سلام الله علیها
نیز حقیقتی بی مانند
دارد که جز در سایه سار قرآن و کلام معصومان نمی توان بدان دست یافت. بدین
لحاظ، در این مجال به بررسی برخی از آیات قرآن و بیان پاره ای از این
حقایق می پردازیم.
ادامه مطلب
رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم):و
اما ابنتى فاطمه... متى قامت فى محرابها بین یدى ربها جل جلاله زهر نورها
لملائکه السمإ کما یزهر نور الکواکب لاهل الارض, ویقول الله عزوجل
لملائکته: یا ملائکتى انظروها الى إمتى فاطمه سیده امائى قائمه بین یدى,
ترتعد فرائضها من خیفتى و قد إقبلت بقلبها على عبادتى(6)وقتى
دخترم فاطمه در محراب عبادت مى ایستاد همچون ستاره اى براى ملائکه آسمان
مى درخشید. خدا به ملائکه مى گوید: اى ملائکه بنگرید به بهترین بنده من
فاط
فاطمه درخشان           70      کاربر ICDL
فاطمه مرتمی             95       کاربرICDL
ابوالفضل اسدپور          82       کاربرICDL
مریم سلطانیان          100      ICDL1  
سید عباس حسینی   100      ICDL1   
خدیجه نوری نژاد         75       ICDL1
محسن عباسی         81       ICDL1
دادخواهی حضرت زهرا سلام الله علیها پس از رجعت در عهد ظهور نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله
علامه مجلسی رضوان الله علیه از مفضل بن عمر رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام در مورد شکایت حضرت فاطمه زهرا علیها السلام نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله پس از رجعت در عهد ظهور فرمودند: پس ابتدا کند حضرت فاطمه و شکایت کند از ابو بکر و عمر علیهما اللعنة که فدک را از من گرفتند و چندان که حجت‌ها بر ایشان اقامه کردم سود نداد و نامه‌ای که
برتری حضرت امیر المومنین و حضرت زهرا سلام الله علیهما بر همه‌ی مردم (به روایت اهل تسنن)
از جمله فضائل حضرت علی بن ابی طالب سلام الله علیه و حضرت زهرا سلام الله علیها، محبوبیت ایشان نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله می‌باشد چنانچه نسائی از علمای بزرگ اهل تسنن در خصائص چنین روایت کرده است:
۱۱۰- أخبرنی احمد بن شعیب ، قال : اخبرنی زكریا بن یحیى ، قال : اخبرنا ابراهیم بن سعد قال : حدثنا شاذان ، عن جعفر الاحمر ، عن عبد الله ابن عطاء عن ابن بریدة ، قال :
بسم الله الرحمن الرحیم 
کتاب فاطمه دختر پیامبر 
یکی دیگر از آثار تاریخی حضرت استاد آیت الله جاودان حفظه الله است
 در آن به بیان مختصری از زندگانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و داستان های مربوط به غصب فدک و شهادت آن بانوی بزرگوار پرداخته میشود 
از ویژگی های این کتاب ، تحقیق تاریخی-تحلیلی در رابطه با محل دفن ام الائمه علیهم السلام است که در بین احتمالات موجود در روایات از جمله بقیع ، منزل جناب عقیل ، بین منبر و محراب و بین منبر و روضه نبوی
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
علت ملقب شدن امام علی بن موسی علیهما السلام به رضا
رضا نامی که خداوند برای امام رضا علیه السلام برگزید
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۱- حدثنا أبی ومحمد بن بن المتوكل ومحمد بن على بن ماجیلویه وأحمد بن على بن إبراهیم بن هاشم والحسین بن تاتانه وأحمد بن زیاد بن جعفر الهمدانی وبن إبراهیم بن هشام المكتب وعلى بن عبد الله الوراق رضى الله عنهم قالوا: حدثنا على بن بن هاشم عن أبیه عن أحمد بن محمد بن أبی نصر البزنطى قال: قلت لابی جعفر محمد بن عل
مقام عظیم حضرت عباس علیه السلام نزد حضرت زهرا سلام الله علیها

جناب فاضل دربندی، آیت الله کلباسی نجفی و شیخ مهدی حائری مازندرانی رضوان الله علیهم نقل کرده‌اند:

✍ و قد اخبر جمع من الثقات فی هذا الزمان: ان واحدا من مؤمنی هذا العصر کان یزور سید الشهداء ابی عبد الله الحسین علیه السلام فی کل یوم ثلاث مرات او فی صبیحة کل یوم، وما کان یزور العباس الا بعد عشرین یوما او ما یقرب منه، و قد رأى فی الطیف الصدیقة الطاهرة فاطمة الزهراء سلام الله علیها،
دستان بریده حضرت عباس علیه السلام اسباب شفاعت در قیامت

جناب فاضل دربندی، ملا مهدی حائری مازندرانی و آیت الله کلباسی نجفی رضوان الله علیهم نقل کرده‌اند:

✍ قد سمعت عن بعض من اثق به، انه نقل عن بعض المتتّبعین فی کتب المقاتل انه قال : تذت صار یوم القیامة و اشتد الامر على اهل المحشر ، بعث رسول الله صلی الله علیه و آله امیر المؤمنین علیه السلام الى فاطمة سلام الله علیها لتحضر مقام الشفاعة ، فیقول امیر المؤمنین علیه السلام : یا فاطمة ما عندک من
لولاکُم لَما خَلَقتُ الأفلاک...در بخشی از زیارت جوادیّه خطاب به حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام میخوانیم:«السَّلامُ على منْ یُعلَّلُ وُجُودُ کُلِّ مخْلُوقٍ  بِلوْلاهُمْ...؛ سلام بر تو که علتِ وجود هر مخلوقی شما اهل بیت هستید و اگر شما نبودید، مخلوقی وجود نمی‌یافت»نکته اول: این عبارت نشان میدهد که عبارت معروف «لولاک لما خلقت الافلاک» درباره تمام چهارده معصوم صادق است.نکته دوم: بهترین تفسیر برای این عبارت، همان تحلیل عرفانی است که چهارد

✅ جابر بن عبدالله انصاری در محضر امام باقر (علیه السلام) عرض کرد:
✍️روزی برای تبریک تولّد امام حسین (علیه السلام) خدمت حضرت زهرا (سلام الله علیها) رسیدم. در دست آن حضرت لوح سبز رنگی همچون زمرّد بود که در آن نوشته هایی سفید چون نور خورشید بود.عرض کردم: پدر و مادرم به فدای شما ای دختر پیامبر، این لوح سبز چیست؟حضرت فاطمه (سلام الله علیها) فرمودند: این لوحی است که خداوند متعال آن را به رسولش اهدا کرده که اسم پدرم و شوهرم و اسم دو پسرم و اوصیای از نس
حضرت فاطمه(س):خوشرویی بامؤمن موجب دستیابی به بهشت میشودوخوشرویی نسبت به غیرمؤمن انسان را ازعذاب آتش حفظ میکند.
حضرت فاطمه(س):پدرم قبل ازرحلتش به من فرمود:هرکس سه روزبراووبرمن درودفرستدخدابهشت رابراو واجب گرداند.عرض شد:درزندگی اووشما؟حضرت فرمود:بلی هم درحال حیات وهم پس ازمرگ.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):خدابرای غضب فاطمه غضب میکندوبرای خشنودی اوخشنوداست.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای سلمان! کسی که دوست بداردفاطمه دخترمراجای اودربه
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مدافع حرم محسن حججی)
مادر شهید حججی تعریف می کرد:
حضرت زهرا(س) را خیلی دوست داشت. انگشتری داشت که روی 
نگین اش (یافاطمه الزهرا سلام الله علیها) حک شده بود. موقعی که
می خواست برود سوریه،بهش گفتم:(مامان، این رو دستت نکن!
ادامه مطلب
بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ
سلام امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن ابراهیم زاده را آماده کرده ایم امیدواریم مفید باشد و مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد .
محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ ترانه سرا و آهنگساز ایرانی زاده تربت حیدریه در و متولد 17 شهریور 1366 می باشد .

ادامه مطلب
بیوگرافی محسن یگانه 
سلام امروز بیوگرافی خواننده معروف و پرطرفدار محسن یگانه را برای شما کاربران محترم اماده کرده ایم . 
خواننده معروف محسن یگانه در تاریخ 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد 
دانشجوی انصرافی و لیسانس مهندسی صنایع که در دانشگاه ازاد ترم ششم است ، همچنین ایشان دو خواهر پزشک و ددندان پزشک دارد ، و همچنین یک برادر که نام او کمیل است ، او فرزند سوم خانواده است .

ادامه مطلب
باسمه تعالیحضرت فاطمه (س)قصیده اولمرغ دل پر می زند سوی مزار فاطمه       گشته روز عاشقان چون شام تار فاطمه چند بیت این قصیده گفته ام اندر بقیعگریه و شیون کنم چون چشم زار فاطمهروزها سر می برم بر پشت دیوار بقیعبلکه جویم تربت و خاک مزار فاطمههر کجا دل میرود مستانه اندر جستجوکی بجوید بی نوا ، آن لاله زار فاطمهمن ندانم در کنار احمدی یا مجتبیحضرت احمد شدی خود هم جوار فاطمه؟مرگ زهرا شد سبب ، از ضرب در بر پهلویشچون ستم شد باعث آن احتضار فاطمهگریه و شی
برتری خانه حضرت زهرا و امیر المومنین علیهما السلام بر خانه‌های پیامبران (به روایت اهل سنت عمری)
آلوسی از مفسرین و علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وأخرج ابن مردویه عن أنس بن مالك وبریدة قال: «قرأ رسول الله صلّى الله علیه وسلّم: هذه الآیة فِی بُیُوتٍ إلخ فقام إلیه علیه الصلاة والسلام رجل فقال: أی بیوت هذه یا رسول الله؟ فقال صلّى الله علیه وسلّم: «بیوت الأنبیاء علیهم السلام فقام إلیه أبو بكر [...] فقال: یا رسول الله هذا البیت منها لبیت علی وفاط
میخ دردارد حکایت درسرای فاطمه/گریه باخون نموده از برای فاطمه/شاهدیک روز غم شدپیش چشم مرتضی/چون شنیده آه وناله باصدای فاطمه/کوثرقرآن احمدبرولایت یاور است/بهرشیعه تاقیامت هم دعای فاطمه/دشمنان ازروی کینه هجمه برحیدرکنند/این جهان مملونمایدچون ندای فاطمه/آتشی بردرب خانه میخ را آماده کرد/چشم شیعه خون ببارددر عزای فاطمه/یاس را پرپر نموده کافری درالتهاب/اشکها راهی دریابانوای فاطمه/انتظارمیخ دررا منتقم معنا کند/کسب کرده مهدی اوچون رضای فاطمه/ی
بسم الله الرحمن الرحیم
دوستان شهید محسن حججی تعریف می کردند:
دو بار برای رفتن به سوریه، اسم نوشت.
یک بار را هم ما را مهمان کرد به صرف آش!
بچه ها دست اش می انداختند و می گفتند: راستی محسن اگه جور
نشه که بری، با ما چکار می کنی که آش خوریم؟
ادامه مطلب
دردلم غوغای محشرازبرای فاطمه است/گریه همراه پیمبرازبرای فاطمه است/کوثرقرآن احمد بر رسالت مزداوست/اشکهای ناب حیدر ازبرای فاطمه است/کربلا خلوت نشین غصه های فاطمی/شاهدگلهای پرپراز برای فاطمه است/اهل بیت مصطفی را حضرتش الگوی ناب/این همه خیرات کوثرازبرای فاطمه است/گریه کن ازبهرزهراداغ اوبی انتهاست/احترام سوی مادر از برای فاطمه است/دشمن بی دین وایمان خانه اش آتش زده/ناله آن میخ بردر ازبرای فاطمه است/شیعه تاروز قیامت خشمگین سیلی است/انتقام سخ
زنان بزرگ تاریخ اسلام، جایگاه ویژه ای نزد اهل بیت علیهم السلام دارند. من یک روایت عرض کنم که جواب گوی خیلی از سؤالات است؛ مرحوم شیخ بهائی می نویسد: دختر امیر مؤمنان علیه السلام متولد شد. حضرت صدیقه طاهره سلام اللّه علیها دختر را در دامن علی علیه السلام گذاشت و گفت: نام این نوزاد را بگذار. امیرمؤمنان علیه السلام فرمودند؛ «واللّه من در نام گذاری فرزندانم بر رسول خدا صلی اللّه علیه و آله پیشی نمی گیرم»؛ پیغمبر در سفر بودند، دو روز بعد که آمدند،
دعای نور
روایتی از جناب سلمان (علیه الرحمه) نقل شده که حضرت فاطمه (سلام‌الله‌علیها) کلامی به من آموخت که از حضرت رسول (صلی‌الله‌علیه‌وآله) فراگرفته بود، ایشان آن را در صبح و شام می‌خواند؛به من فرمود: اگر می‌خواهی هرگز در دنیا دچار تب نشوی بر آن مداومت کن؛
ادامه مطلب
معرفی کتاب به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
کتاب: بدانید من فاطمه هستم
نویسنده: موسسه فرهنگی موعود عصر
حضرت فاطمه (س) از نسل فردی است که خداوند دربارۀ او فرموده است:«خلقت الاشیاء لاجلک و خلقتک لاجلی؛ همۀ چیزها را برای تو و تو را برای خودم آفریدم.»در این بیان نورانی، عظمت وجودی پیامبر اکرم (ص) به تصویر کشیده شده است؛ هرچند عقول ما از درک کنه آن ناتوان و عاجز است.بر کسی پوشیده نبود که سخنران، آن روز در مسجد مدینه و در حضور بزرگان ا
دانلود آهنگ محسن چاوشی بی نام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بی نام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , محسن چاوشی باشید.
دانلود آهنگ محسن چاوشی به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Mohsen Chavoshi called Bi Nam With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه بی نام محسن چاوشی

محسن چاوشی بی نام
مدیاک ››› محسن چاوشی ››› دانلود آهنگ محسن چاوشی بی نام

منبع : https://mediac.ir/آهنگ-محسن-چاوشی-بی-نام/
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
بسم الله

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و
روز به روز نور
تواتر و علت شهادت حضرت زهرا علیها السلام در کلام علامه مجلسی
علامه محمد باقر مجلسی قدس الله روحه الشریف پس از نقل حدیث امام کاظم علیه السلام در مورد صدیقه و شهیده بودن حضرت زهرا سلام الله علیها و تصریح به صحیح بودن حدیث می‌نویسد:
ثم إن هذا الخبر یدل على أن فاطمة صلوات الله علیها كانت شهیدة وهو من المتواترات وكان سبب ذلك أنهم لما غصبوا الخلافة وبایعهم أكثر الناس بعثوا إلى أمیر المؤمنین علیه السلام لیحضر للبیعة ، فأبى فبعث عمر بنار لیحرق على
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و
  امام صادق ع فرمود جبرییل ع بر محمد ص نازل شد و گفت ای مجمد ص خدا ترا مژده میدهد بمولودی که از فاطمه متولد شود و امت تو اورا میکشند فرمود ای جبرییل سلام بپروردگارم مرا بمو لودیکه از فاطمه متولد وامتم اورا بک شند نیازی نیست جبرییل باسمان بالارفت وسپس فرود امد همان سخن را گفت پیغمبر فرمود ای جبرییل سلام سلام بپروددگارم مرا بمولودیکه از فاطمه متولد شود و امتم.  اورا بکشند نیازی نیست  جبرییل باسمان بالا رفت وسپس فرو د امد وگفت ای محمد ص پروردگا
سلام دوستان 
در این پست میخام شما رو به صورت خلاصه و کلی با محسن ابراهیم زاده اشنا کنم

محسن ابراهیم زاده در ۱۷ شهریور سال ۶۶ در تربت حیدریه به دنیا آمد. او خواننده، آهنگساز و ترانه سرای سبک پاپ کشور است و از چهره‌های محبوب نسل جوان در این روز‌ها به شمار می‌آید. او اولین کنسرت خود را در سال ۹۴ و در کرج برگزار کرد. دو سال پس از اولین کنسرتش، کنسرتی را در تهران برگزار نمود و در سال ۹۷ بود که در فینال لیگ قهرمانان آسیا در دیدار بین تیم‌های پرسپو
فتنه آخرزمان اندرندای فاطمه است/راه حل آن همیشه درولای فاطمه است/دشمنان ازروی کینه ضربه برحیدرزدند/مرتضی باگریه هایش دررثای فاطمه است/با ولایت محوری هامیشود آباددین/هر بصیرت میرسد لطف وعطای فاطمه است/باشهیدان خدایی راه حق پیدا شود/این مسیرجاودانه ازصفای فاطمه است/دشمن وغرب ویهودی همره شیطان شدند/جنگ آنها در حقیقت باخدای فاطمه است/فتنه هاشان بیشمار وشیعه درمظلومیت/درجهان یارولایت آشنای فاطمه است/وحدت وصبر وبصیرت شد پیام حضرتش/جانفشانی
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 محسن چریک با افراط گری تمام ، هنرمندان مارا خانه نشین میکند_به قول رائفی پور_
اسرائیل،انقلابیون را به افراطی گری متهم می کند
محسن چریک به اسرائیل پناهنده‌ میشود،اسرائیل که منتقد رفتار محسن چریک بود اورا تحویل می‌گیرد و به او تریبون میدهد.
محسن چریک بعد از خانه نشین کردن هنرمندان و ترسیم چهره ای خشک از ایرانیان انقلابی،به تخریب مقام معظم رهبری همت می گمارد
خیلی عجیب است
تهدید می
بسم رب الشهدا  حجت خدا... بعد از تمام شدن عملیات که فهمیدیم محسن اسیر شده یکی از بچه های حیدریون آمد و فیلم لحظه اسارت رو بهم نشون داد که تیر به پهلوء محسن خورده بود و نشوندنش عقب تویوتا و میزدنش لباش از تشنگی خشک خشک بود. یکی از داعشی ها آمد و گفت فردا از همین شبکه ویژه برنامه ای داریم. فردا دوباره به آن شبکه مراجعه کردم محسن را دیدم که دارند شکنجه میدن، روی زخمش مرهم گذاشته بودن و به شهر القائم برده بودن چند بار با طناب از گردن آویزانش کردن صدا
زیارت نامه حضرت خدیجه سلام الله علیها:
بِسْمِ ٱللّهِ ٱلرَّحْمنِ ٱلرَّحِیمِالسَّلامُ عَلَیْک یا اُمَّ الْمُؤْمِنِینَ، اَلسَّلامُ عَلَیْک یا زَوْجَةَ سَیّـِدِ الْمُرْسَلِینِ، اَلسَّلامُ عَلَیْک یا اُمَّ فاطِمَةَ الزَّهْراءِ سَیِّدَةِ نِساءِ الْعالَمِینَ، اَلسَّلامُ عَلَیْک یا أَوَّلَ الْمُؤْمِناتِ، اَلسَّلامُ عَلَیْک یا مَنْ أَنْفَقَتْ مالَها فِی نُصْرَةِ سَیِّدِ الاْنْبِیاءِ، وَ نَصَرَتْهُ مَااسْتَطاعَتْ وَدافَعَتْ عَنْهُ
بسم اللهمناسبتهای این ماه:۱ جمادی الثانی : سریه زید بن حارثه در منطقه قَرَده (3  ق)-  هلاکت هارون الرّشید (۱۹۳ ق).
2 جمادی الثانی: شدّت یافتن بیماری حضرت صدّیقه سلام الله علیها.
۳ جمادی الثانی : شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) (11 ق).
ادامه مطلب
بسم الله القاسم الجبارین
یا اباصالح المهدی
یا ابوالفضل
این حقیر به عنوان کسی که به ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام و جانشین پیامبر بودن و غصب مقام و منزلت و حکومت و...ایشان توسط ابابکر و عمر و عثمان و شهادت همسر ایشان حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهم و سقط فرزند ایشان و نابینا شدن چشم ایشان به دلیل سیلی عمر بر صورت فاطمه زهرا سلام الله علیهما و مقام عصمت علی و فاطمه و امام حسن و امام حسین و علی بن الحسین زین العابدین و محمد بن علی باقرالعلوم
یک زمانی آنقدر نوشتم و نوشتم که اذن دادند برای ورود. چند سالی میشود که توفیق چنان سلب شده که انگار باز هم راهی نمانده جز نوشتن. به نیت اربعین 1442 اینجا را باز میکنم که باز اذن دهند. برای حضور در بارعامی که خاصان بار خود را خوب میبندند..
اشهد ان لااله الا الله
اشهد انّ محمدا رسول الله 
اشهد انّ علیّا ولی الله 
و سلام الله علیک یا اباعبدالله و سلام الله علی الارواح اللتی حلّت بفنائک...

فردای اربعین 1441
یک نماز از حضرت فاطمه سلام علیها روایت شده برای روز جمعه که حضرت آیت الله توکل (حفظه الله) یکی از علمای قم میفرمودند: اگر لحظه تحویل سال دو رکعت نماز حضرت زهرا (سلام الله علیها ) خوانده شود (بطوری که در لحظه تحویل در نماز باشیم) آن سال ؛به عنایت حضرت (علیها السلام) سالی عجیب خواهد بود ازنظر رزق های معنوی ومادی . مثلا ده ، پانزده دقیقه قبل سال تحویل شروع کنید که در لحظه تحویل سال در حال نماز باشید.
نماز حضرت زهرا (س)(منبع مفاتیح الجنان)
روایت شده که
بهترین جهاد
شیخ حر عاملی رضوان الله علیه روایت کرده است:
٧- وبإسناده عن حماد بن عمرو وأنس بن محمّد ، عن أبیه جمیعاً ، عن جعفر بن محمّد ، عن آبائه علیهم السلام فی وصیّة النبی صلّى الله علیه وآله لعلی ، قال : یا علی أفضل الجهاد من أصبح لا یهم بظلم أحد .
امام صادق علیه السلام به نقل از اجداد بزرگوارش علیهم السلام روایت کرده است که رسول خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین علیه السلام فرمودند: ای علی، بهترین جهاد انسان این است که صبح کند و در فکر
بسم الله الرحمن الرحیم 
سلام دوستانم! 
اگر از ارزش هایمان درست و دقیق محافظت نکنیم عده ای بی ارزش صاحب جایگاه ارزشگذاری می شوند که ارزش ها را به سمت غیر حق نزول می دهند. این اتفاق تلخ و خطرناک حاصل فراموش کردن امر به معروف و نهی از منکر در یک جامعه است. 
محسن دیناروند
محسن لرستانی در شهر مشهد به دنیا آمد. محسن لرستانی پدرش اصلیت(کُرد)دارد و پدرش اهل مشهد است.
او از همان دوران کودکی علاقه زیادی به خوانندگی داشت که همین امر موجب شد که محسن لرستانی خواننده شود.
آثار مهم و زیبای محسن لرستانی:
*زندانی
*کارتون خواب
*بی وفایی
*و...
او در سال ۱۳۸۶به موسیقی حرفه ای شناخته شد.

مــــــــــــــــــــــحـــــــــــــــــــســــــــــــــــن لـــــــــــــرســـــــــــــــتـــــــــــــانــــــــی
شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در کلام امام کاظم علیه السلام
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۲- محمد بن یحیى، عن العمركی بن علی، عن علی بن جعفر أخیه، أبی الحسن علیه السلام قال: إن فاطمة علیها السلام صدیقة شهیدة .
امام کاظم علیه السلام فرمودند: حضرت فاطمه علیها السلام، راستگویی بود كه او را شهید کردند.
الكافی، تالیف ثقة الاسلام کلینی، جلد ۱، صفحه ۲۹۱، حدیث ۲، چاپ منشورات الفجر بیروت

علامه محمد تقی مجلسی رضوان الله عل
در سال 2006 ، مثل همیشه ، موفقیت در استفاده از عمره رمضانی به مدت 22 روز در مدینه الرسول و رفتن به این اقامتگاه مقدس بهشت ​​و معبد مقدس با حضور آیت الله علوی بروجردی ، ولیعهد بزرگ اقتدار آیت الله بروجردی از دیر و غیره ما موارد برگزیده ای داریم که من هر سال موفق می شوم به آنها بپیوندم.
اتفاقاً یک هفته قبل از مرخصی من ، در دیدار با فاضل ارجمند و آیت الله حاج زاده محسن وحید خراسانی ، درباره بازدید آیت الله وحید خراسانی به سرزمین مقدس دو خدای مقدس به
وابسته است مسجد و منبر به فاطمهرکن تمام دین شده باور به فاطمهتنها نه این که جن و ملک خادمش شدندخدمت کنند مریم و هاجر به فاطمهدرهای آسمان به رویش باز شد سریعهر دم رسید سائلِ مضطر به فاطمهدنیا شده است، فاطمه ریحانةُ النبیعقبی، بهشت هست معطر به فاطمهحتی دو چشم دشمن او دید روز و شبکل مدینه بود منور به فاطمههر جا که کار سخت شد و فتنه پا گرفتبوده همیشه دیده ی رهبر به فاطمهوابسته است نزد خداوندِ ذوالجلالکار شفاعت همه، محشر به فاطمهحتی مقربینِ خدا
جسارت زشت عایشه به حضرت فاطمه و ام المومنین خدیجه سلام الله علیهما و عصبانیت و پاسخ کوبنده حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله به او
١١۶- حدثنا محمد بن الحسن بن أحمد بن الولید رضی الله عنه قال: حدثنا محمد بن الحسن الصفار، عن أحمد بن محمد بن خالد قال: حدثنی أبو علی الواسطی، عن عبد الله بن عصمة، عن یحیى بن عبد الله، عن عمرو بن أبی المقدام، عن أبیه، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: دخل رسول الله صلى الله علیه وآ
شیعه ی حیدری ام به مذهبم مینازمز ازل حیدری ام به سرورم مینازم
سرورم علی بُوَد به غیر او نیست کسی ...... وصی خاتم النبی، بهشت من تویی علی
فاطمه بنت اسد در حرم امن اللهیدلبر آورده ثمر که نام او بُوَد علی
علی آن شیر بُوَد که فاتح خیبر بودعلی آن کسی بُوَد که صاحب منبر بود
علی ولی خدا و علی وصی نبیعلی همان که خوابید به خوابگه ازلی
علی بود و نبود مصطفی و فاطمهکه از این عشق آن را بوده خاطره
خاطره بین علی و فاطمهبوده زجر آور ترینِ خاطره
کوچه های شهر پر ز د
خون است که روی خاک خشت افتاده است

داغ است به قلب سر نوشت افتاده است

خیزید و فرشته را به بیرون ببرید 
آتش به در باغ بهشت افتاده است
شهادت بانوی دو عالم ، امّ ابیها حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بر عموم مسلمانان تسلیت
بسم اللهمناسبتهای این ماه:۱ جمادی الثانی : سریه زید بن حارثه در منطقه قَرَده (3  ق)-  هلاکت هارون الرّشید (۱۹۳ ق).
2 جمادی الثانی: شدّت یافتن بیماری حضرت صدّیقه سلام الله علیها.
۳ جمادی الثانی : شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) (11 ق).
ادامه مطلب
بنابر آنچه که نقل شده است، دهم رمضان سالروز رحلت بانوی بزرگ اسلام ،همسر با وفا ویار وحامی رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم ،ام المومنین حضرت خدیجه علیهاالسلام می باشد.در عظمت مقام او همین بس که از میان تمام بانوان اهل بهشت پس از دخت والا مقامش صدیقه کبری سلام الله علیها ،ایشان و حضرت مریم و آسیه برترین و والاترین هستند.حضرت خدیجه علیهاالسلام اولین بانویی است که به رسول خدا ایمان آورد.و ثروت فراوان خویش را در راه ترویج اسلام مصرف نمود. علاق
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر روزی دختر داشته باشم برایش از ام ابیها سلام الله علیها میگویم تا بداند مهربان ترین خلق خدا چقدر فاطمه اش را، دخترش رادوست داشت چقدر وجود ریحانه ای مثل فاطمه برایش ارزشمند بود، تا به وجود خودش افتخار کند تا ارزش وجودیش را بداند تا ریحانه بودن جنسیتش باعث افتخارش باشد...
برایش از قصه مرد نابینا و حضرت مادر میگویم تا معنی حیا را بفهمد تا برای خودنمایی دست به هرکاری نزند تا عزتمند بار بیاید...
 برایش قصه زینب سلام الله
بارگاه پاک معصومه نشان فاطمه است/این حرم از بهرشیعه هم امان فاطمه است/روزمیلادش مصفا با حضوراهل بیت/یادمان باولای جاودان فاطمه است/دخترموسی بن جعفر بنده خوب خدا/آن کلام جاودانش اززبان فاطمه است/شهرقم ازبرکت او اسوه دنیاشده/زائرینش درپناه آسمان فاطمه است/خواهرمولارضاشد یک کریمه نزدحق/این حریم وبارگاهش بوستان فاطمه است/میکند درمان همیشه دردهای شیعه را/چون حریم اهل بیت وآستان فاطمه است/در قیامت اوشفیعه ازبرای محشر است/یک گلی ازبوستان وخان
خلاصه کتاب اقتصاد کلان محسن نظری
برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

گریه کن بهرعلی وقت عزای فاطمه است/شیعه مولانگر زیرلوای فاطمه است/حامی خوب ولایت پشت درب خانه رفت/روضه رضوان حق هم آن رضای فاطمه است/یاس احمد خورده سیلی درمیان کوچه ها/ناله شهرمدینه آن صدای فاطمه است/کوثرقرآن گرفته دربغل مسمار ودر/مرتضی شاهدبرای آن لقای فاطمه است/اشک باران میشوداز لحظه سخت فراق/مجلس مادرهمیشه ازصفای فاطمه است/یااباصالح بیابر درد زهراچاره باش/شیعه تاروزقیامت هم گدای فاطمه است/
باعرض سلامعناوین کسب شده توسط هنرجویان شهر سده و دژکرد درمسابقات قهرمانی استان فارس که درتاریخ 98/4/20درشهر شیراز برگزار شد:*رده سنی جوانان و امیدو بزرگسال جداول به صورت کامل بسته شده بود.*همه ی هنرجویان با عملکرد مثبت و عالی، سالن مسابقه را ترک کردند.مائده خردمند/فاطمه همت/سارا شریفی/سدهنازنین رقیه شرفی/المیرا نگهداری/زهرا احمدی(رده سنی بزرگسال)یکتا احمدی/فاطمه نظری/آیناز جوکار/زهراخواجه/فاطمه رئیسی/شیدا محمودی/زهراسادات شرفی/فاطمه سادات
“مریم مادر عیسی است”.

و من خواستم با چنین شیوه‌ای از فاطمه بگویم، باز درماندم

خواستم بگویم: فاطمه دختر خدیجه بزرگ است ....
دیدم که فاطمه نیست.

خواستم بگویم که: فاطمه دختر محمدۖ است ...
دیدم که فاطمه نیست.

خواستم بگویم که: فاطمه همسر علی است ...
دیدم که فاطمه نیست.

خواستم بگویم که: فاطمه مادر حسین است ...
دیدم که فاطمه نیست.

خواستم بگویم که: فاطمه مادر زینب است...
باز دیدم که فاطمه نیست.

نه، اینها همه هست و این همه فاطمه نیست!

فاطمه ، فاطمه
چیزی نگفتم در اتاق رو باز کردم و سرم رو ازخجالت پایین انداختم.
محسن سریع در رو بست و بدون گفتن حرفی در باره‌ی اتاق، گفت:
-اگر آماده‌ای بریم؟
سرمو تکان دادنم و محسن دستم رو کشید.
خداحافظی سرسری از آقاصمد کردم و دنبال محسن کشیده شدم.
چند دقیقه‌ای فقط نفس‌های تند محسن  رو می شنیدم، که روی پله‌ها جلوم پیچید و با چشم‌های طوفانی به صورتم زل زد...
#کپی‌ممنوع⛔
مشاهده مطلب در کانال
زندگینامه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)

اسم آن خانم، فاطمه است و برای آن بزرگوار هشت لقب ذکر کرده اند: صدیقه، راضیه، مرضیه، زهرا، بتول، عذرا، مبارکه و طاهره (1). از بعضی روایات استفاده می شود که زکیه و محدثه از القاب آن خانم است و کنیه او ام ابیها است. (2)
عمر آن بزرگوار تقریبا هجده سال است. در روز جمعه بیستم جمادی الثانی سال دوم بعثت به دنیا آمد (3) و سال یازدهم از هجرت، سوم جمادی الثانی (4) به دست گردانندگان سقیفه بنی ساعده شهید شد.
شخصیت حضرت ز
 بسم الله الرحمن الرحیم 
فاطمه سلام الله علیها دین استوار
جابر از امام باقر علیه السلام در تأویل این آیه شریفه «وَذلک دینُ القَیِّمَة»( سوره بیّنه ، آیه 5 ) «این است دین استوار» ، نقل کرده است که فرمود :
 مراد فاطمه علیها السلام است .
منابع :
57) تأویل الآیات: 829/2 ح1، تفسیر برهان : 489/4 ح1.

یکی از پلان‌های فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، بخش‌هایی از ماجرای دعوای حاج احمد متوسیان با شهید محسن وزوایی را روایت می‌کند؛ ماجرایی که پای سردار شهید مدافع حرم، حسین همدانی را هم وسط می‌کشد.
در این فیلم سینمایی تمامی صحنه‌ها بازسازی شده‌اند که در میان آن‌ها، بعضی از خاطرات تاریخی دفاع مقدس نیز روایت می‌شود.
در یکی از سکانس‌های «ایستاده در غبار»، ماجرای جالب دعوای بین حاج احمد متوسلیان فرمانده تیپ
مناظره فضال بن حسن کوفی و ابو حنیفه
سید مرتضی علم الهدی رضوان الله علیه به نقل از شیخ مفید رضوان الله علیه می‌نویسد:
فصل وأخبرنی الشیخ أدام الله عزه أیضا مرسلا قال: مر فضال بن الحسن بن فضال الكوفی بابی حنیفة وهو فی جمع كثیر یملی علیهم شیئا من فقهه وحدیثه، فقال لصاحب كان معه: والله لا أبرح أو أخجل أبا حنیفة، فقال صاحبه: إن أبا حنیفة ممن قد علمت حاله ومنزلته وظهرت حجته، فقال: مه هل رأیت حجة كافر علت على مؤمن، ثم دنا منه فسلم علیه فرد ورد القوم با
بسم الله الرحمن الرحیم
روایتی از یکی از همرزمان شهید حججی:
از داعش یک روستا را پس گرفته بودیم ولی هنوز در آن درگیری
بود. وسط خمپاره و نارنجک و تیر و تفنگ بودیم که ناگهان دیدیم 
محسن بلند شد. به او گفتم: چیکار می کنی؟
ادامه مطلب
نرفته غربتش از یاد، یا رسول اللهز داغ فاطمه فریاد، یا رسول اللهبه ضربه ای درِ آتش گرفته با مسماربه روی دخترت افتاد یارسول الله****چه شد که حُرمت این بیت، در مدینه شکست؟!درِ حریمِ الهی به خشم و کینه شکستچه شد وصیتِ بر دوستی به اهل کسا؟!سه روز بعد شما استخوان سینه شکست***پیام غربت او شد به عاشقان ابلاغکه پر کشید پرستو نیامده از باغشکست شاخه و افتاد سِرّ مُستَودعنشست فاطمه بر خاک، آه از این داغ***برای دفن، تنش دستِ خادمه ماندهبه گاهواره ی او خیره ف
چند روز پس از رحلت پیامبر صلی اللّه علیه و آله مردی به محضر فاطمه علیه السلام مشرف شد و عرض کرد: ای دختر رسول اللّه چیزی نزد شما به یادگار گذاشته است تا مرا از آن بهره مند سازی؟

فاطمه علیه السلام به کنیز خود فرمود: آن نوشته رابیاور.
ادامه مطلب
بنام خالق عشق

کسی که می‌گوید من حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) را دوست دارم، امّا رفتارش در عمل مثل ایشان نیست، مشکلش این نیست که به یک «دوره ی آموزشی» نیاز دارد؛ مشکلش این است که حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) را «کم» دوست دارد. باید بیشتر او را دوست داشته باشد تا مثل او بشود.
نمی‌خواهد به او توصیه کنیم که «برو حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) را بشناس»، بلکه باید به او بگوییم «حضرت زهرا (سلام‌الله‌علیها) را بیشتر دوست داشته باش.» البته افزایش
بیوگرافی محسن چاوشی و عکس هایش 
امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن چاوشی خواننده پرطرفدار پاپ ایرانی را آماده کرده ایم .
محسن چاوشی با نام اصلی محسن چاوشی حسینی زاده خرمشهر در تاریخ 8 مرداد 1358 او فعالیت های خود را از سال 1382 تا کانون آغاز کرده است فعالیت های او خوانندگی ، آهنگسازی ، تنظیم کننده و همچنین ترانه سرایی است . شیوه و فعالیت های او پاپ ، راک ، الکترونیک ، ترنس و ... می باشد . 

ادامه مطلب
هنوز صدای شکستن استخوان های پهلوی زهرا «سلام الله علیها» از پشت در خانه به گوش میرسد. هنوز گریه بلند علی «علیه السلام» کنار بدن مجروح فاطمه «سلام الله علیها» طنین انداز است. هنوز جنازه ی تیر باران شده و مسموم امام مجتبی «علیه السلام» روی دست های شیعه است. و هنوز صدای شیون زینب کبری «سلام الله علیها» و دختران حسین «علیه السلام» دلها را پاره پاره میکند. هنوز ندای مظلوم کربلا از حلقوم بریده شنیده میشود و علی اصغر به روی دست پدر بال میزند .. و این
پیامبر(صلی الله علیه وآله):ای فاطمه! آیامیدانی که برای چه به فاطمه نام گذاری شدی؟ پس علی(ع) عرض کرد:چرافاطمه نامیده شده است؟ فرمود:برای اینکه جداشده است او وشیعیانش از آتش.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):دخترمن فاطمه, اوسیده ی زنان همه ی عالمهاست ازپیشینیان وپسینیان. واو جزیی ازمن یعنی پاره ی تن من است.واو نورچشم من است واومیوه ی دل من است واو روح من است درمیان دوپهلوی من واو انسیه ی حوراست زمانیکه درمحراب خود می ایستدودرمقابل پروردگار خود جل
حجت الاسلام بهاء الدین اسکندری ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و تبریک روز مادر و روز زن اظهار داشت: همه ما به عنوان یک شیعه و محب صدیقه کبری(سلام الله علیها) وظیفه داریم که کلام نورانی و سیره ی سعادت بخش ایشان را به جامعه به خصوص زنان و دختران معرفی کنیم و به خصوص کسانی که دارای تریبونی از جنس رسانه و هنر و قلم هستند در این باره وظیفه سنگین تری برعهده دارند.
وی افزود: حضرت زهرا (سلام الله علیها) الگوی والایی است که ت
نامگذاری حضرت محسن علیه السلام توسط حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله
ثقة الاسلام کلینی قدس الله روحه الشریف روایت کرده است:
۲- عدة من أصحابنا، عن أحمد بن محمد، عن القاسم بن یحیى، عن جده الحسن ابن راشد، عن أبی بصیر، عن أبی عبد الله علیه السلام قال: حدثنی أبی عن جدی قال: قال أمیر المؤمنین علیه السلام: سمو أولادكم قبل أن یولدوا فأن لم تدروا أذكر أم أنثى فسموهم بالأسماء التی تكون للذكر والأنثى فإن أسقاطكم إذا لقوكم یوم القیامة ولم تسموهم یقول الس
دانلود آهنگ جدید محسن کمالدار هوای تو
دانلود آهنگ محسن کمالدار به نام هوای تو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده هوای تو با صدای محسن کمالدار از جوان ریمیکس
ترانه : محسن کمالدار, موزیک : میلاد ملک
Download New Music Mohsen Kamaldar – Havaye To

آهنگ جدید محسن کمالدار عزیز و خوش صدا منتشر شد.
جدیدترین ساخته این خواننده در تاریخ ۱۵ شهریور منتشر شد.
آهنگ جدید این خواننده، هوای تو نام گرفته است.
ترانه این موزیک از
عَنْ عَائِشَةَ أَنَّهَا قَالَتْ‏: «کَانَتْ [فاطمةُ] إِذَا دَخَلَتْ عَلَیْهِ [صلی الله علیه و آله] رَحَّبَ بِهَا وَ قَامَ إِلَیْهَا فَأَخَذَ بِیَدِهَا فَقَبَّلَهَا‏ وَ أَجْلَسَهَا فِی مَجْلِسِهِ وَ کَانَ إِذَا دَخَلَ عَلَیْهَا رَحَّبَتْ بِهِ وَ قَامَتْ إِلَیْهِ فَأَخَذَتْ بِیَدِهِ فَقَبَّلَتْهُ وَ أَجْلَسَتْهُ فِی‏ مَجْلِسِهَا».
ترجمه:
از عایشه چنین نقل شده است که: هرگاه فاطمه(علیهاالسلام) به حضور پیامبر(صلی الله علیه و آله) مى‏آمد
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزانی که از این وبلاگ دیدن می فرمایید.
ان شاء الله در این وبلاگ مطالب متنوعی به همت چند تن از طلبه های حوزه علمیه امام جعفر صادق(علیه السّلام) شهرستان تالش ( از شهرستانهای استان گیلان) درج خواهد شد.
به امید رضایت خاطر حضرت بقیة الله الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشّریف)
حدیث کساء
عَنْ فاطِمَةَ الزَّهْراَّءِ عَلَیْهَا السَّلامُ بِنْتِ رَسُولِ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَیْهِ وآله از فاطمه زهرا سلام اللّه علیها دختر رسول خدا صلى اللّه علیه وَآلِهِ قالَ سَمِعْتُ فاطِمَةَ اَنَّها قالَتْ دَخَلَ عَلَىَّ اَبى رَسُولُ اللَّهِ فى بَعْضِ الاَْیّامِ جابر گوید شنیدم از فاطمه زهرا که فرمود: وارد شد بر من پدرم رسول خدا در بعضى از روزها فَقالَ السَّلامُ عَلَیْکِ یا فاطِمَةُ فَقُلْتُ عَلَیْکَ السَّلامُ و فرمود: سل
“شمس تبریزى”، مقام معرفت و خوف و خشیتِ برترین بانوی خلقت، و یکتا کفو امیر عالم آفرینش، حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام را خوار و پست شمرده، مى‏گوید:مردم را سخن نجات خوش نمى‏آید، سخن دوزخیان خوش مى‏آید… لاجرم ما نیز دوزخ را چنان بتفسانیم[۱]. که بمیرد از بیم!فاطمه رضی اللّه‏ عنها عارفه نبود، زاهده بود. پیوسته از پیغمبر حکایت دوزخ پرسیدى.[۲]آری این است مقامات ادعایی عارفان واصل، و پیران تصوف و عرفان!! و این است علایم واضح و آشکار عداوت و دشمنی ا
حرز حضرت فاطمه زهرا یکی از حرزهای پرفضیلت و عظیم الشان می باشد که دارای خواص و فوائد زیادی می باشد . این حرز برای رفع تب شدید بسیار موثر است …
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید 
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید,حرز حضرت فاطمه,حرز فاطمه زهرا,حرز مجرب رفع تب شدید,حرز قوی و تضمینی رفع تب,حرز قرآنی برای رفع تب,قوی ترین حرز برای رفع تب شدید,مضمون نیایش و حرز حضرت فاطمه,خواص و فضیلت حرز حضرت فاطمه
حرزی که حضرت فاطمه (س) به
یامن له الدنیاوالأخره 
«انا اعطیناک الکوثر، فصل لربّک و انحر، ان شانئک هوالابتر»[نکویی های بسیارت بخشیده ایم، پس برای پروردگارت نماز گزار و قربانی کن. بدون شک نسل دشمنت ابتر است.](1)این سوره به گفته اکثر مفسران درباره حضرت فاطمه علیه السلام است. آیه الله صابری، این سوره را یکی از سُور بی نظیر و استثنایی می داند، زیرا در این سوره کلمه «اعطیناک» یعنی بخشیده ایم است نه به تو داده ایم، و این صیغه فقط یک بار در قرآن آمده است. «الکوثر» یعنی خیر کثیر
تصریح به امامت معصومین علیهم السلام در کلام رسول خدا صلی الله علیه و آله
۲۸- حدثنا على بن أحمد بن محمد بن عمران الدقاق رضى الله عنه قال: حدثنا محمد بن أبی عبد الله الكوفى عن موسى بن عمران النخعی عن عمه الحسین بن یزید النوفلی عن الحسن بن على بن أبی حمزه عن أبیه عن یحیى بن أبی القاسم عن الصادق جعفر بن محمد عن أبیه عن جده عن على علیهم السلام قال: قال رسول الله صلى الله علیه وآله الائمه بعدى اثنا عشر اولهم عل
سلام بر بسیجیان گمنام امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و بر سربازان گمنام نائب بر حقش امام خامنه ای حفظه الله . اینجا پایگاه ارباب عاشورائیان و سید ناظران وجه الله است . اینجا مدرسه ی مبارزه با شیطان است . اینجا جایگاه مخلصین مجاهد فی سبیل الله و پروشگاه مبارزین استکبار جهانیست 
ما آماده ایم برای ظهور منجی عالم بشریت عج ...
خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری

اقتصاد خرد: دکتر محسن نظری ( خلاصه کتاب اقتصاد خرد دکتر محسن نظری ) : فهرست مطالب مقدمه: ۱) تعریف علم اقتصاد ۲) تقسیم بندی علم اقتصاد به اقتصاد خرد و ... کاملترین خلاصه کتاب اقتصاد کلان دکتر محسن نظری 333 نکته مهم خلاصه کتاب اقتصاد خرد ((دکتر محسن نظری)) دسته بندی: جزوات» علوم اقتصاد تعداد مشاهده: 318 مشاهده فرمت فای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها